Hledání silného partnera se vyplatilo

Jako začínající programátor, který by se tím jednou rád živil – hledal jsem silného partnera na poli webhostingových služeb a server hostéra vlastních strojů. Nenašel jsem, co jsem hledal, našel jsem něco jiného…

Nějaký ten pátek zpět jsem hledal kam umístit některé své online projekty, zkoušel jsem kde co. Ze začátku to bylo Internet Centrum, Webzdarma… později Banán, Forpsi nebo Thinline. Většinou jsem odešel kvůli výkonu nebo ceně…

Pak mne ale kamarád a bývalý spolužák upozornil na novou agresivní politiku společnosti, která vstoupila na český trh – Wedos Internet. První vlaštovkou byl web pro LAN Mercleen. Hosting seděl, maily fungovaly (včetně SSL) a databáze byla svižná. Navíc mne velmi mile překvapila cena. Doména (tenkrát v akci) za tři desetikoruny a hosting za pár drobných přes třicet / měsíc. Super!

Postupem času přibývalo projektů a nyní u Wedosu hostuji 3 weby 🙂 jsem spokojen. Po příchodu do MK Ostrov jsem se ujal převést již běžící web s DNS záznamy a maily. Za tři hodiny bylo hotovo!!! Proto bych zde rád veřejně napsal následující slova:

Datacentrum Wedos Internet a jeho služba „Webhosting“ bude vyhovovat většině malých i větších projektů, navíc je komunikace s firmou otevřená a za support se nenechají platit (i to jsem zažil) – dokud to není velký zásah. Pokud by Vám parametry hostingu neseděli, máte ještě druhý level služby.

A co jsem to u Wedosu nenašel? Serverhousingovou službu. A nevadí mi to :). Proč? Protože nabízí zajímavé (hlavně cenou) portfolio VPS – virtuálních serverů.

Aby nebylo moc chvály, musím podotknout jednu věc, která mi u hostingu Wedosu vadí – je to limit na maily odeslané pomocí PHP, takže bohužel zapomeňte na newslettery pro čtenáře, na druhou stranu se nestane že by mailservery Wedosu spadli do „Blacklistu“ nějakého spam assasina. Ale i tak.

Můj TIP pro malý projekt? CZ doména + hosting u Wedosu za 515Kč 🙂 navíc jako bonus dostanete i kousek FTP/SMB/… prostoru jako bonus (pro zálohování a pod.).

Aktuálně zde hostuji mé osobní stránky, stránky několika přátel, klanový web a jeden z mých projektů (IS). V rámci práce v MK Ostrov na Wedosu běží nemalý web a několik aplikací (elektronické kontakty, soutěž iQRace,…). Otestované mám i ostatní služby krom VPS.

Nechci skrývat nic, stejně jako Wedos 🙂 takže otevřeně přiznávám že pochvalu píši až na základě soutěže o tričko 🙂 gratuluji markeťákovi Wedos internet. Pro ty co dočetli až sem – vše co jsem napsal výše i pod vidinou trička je PRAVDA. Mimochodem, tento web běží na hostingu od Wedos Internet 🙂

 

Web společnosti: http://hosting.wedos.com/

Facebook: https://www.facebook.com/datacentrum.wedos

Google+: https://plus.google.com/u/0/103221313212683920526/posts

Tip – fotky: http://datacentrum.wedos.com/foto-video.html

Tip – videa z DoD: http://dod.wedos.com/videa/

1 Responses to Hledání silného partnera se vyplatilo

Leave a Reply