Rychlovka: Co závidíš uživatelům Apple?

Dnes jsem dostal od známého velmi zajímavou otázku, musím ale přiznat že nad odpovědí jsem dlouho přemýšlel.

Je vlastně něco, co závidíš uživatelům produktů Apple?

Je o mě všeobecně známo že produkty této společnosti nepoužívám, nedoporučuji je a ani je nenabízím. Dokonce to může vypadat i tak že je nemám rád.

Pravda je někdy mezi, výrobky této společnosti toleruji a uznávám že díky nim došlo hlavně v oblasti mobilních technologií k velkému pokroku. Neuznávám Však politiku této firmy (hlavně finanční a marketingovou).

Můj názor na samotnou produktovou řadu je takový že firma již několik let (mým odhadem 2 roky) nedokázala nabídnou nic opravdu revolučního, nic s čím by nedokázal přijít nikdo jiný. Nutno podotknout že se bavíme o produktech pro běžné uživatele.

Ale zpět k otázce… do příchodu USB 3.0 jsem záviděl technologii Light Peak, velmi :). Dnes už ale nevím o technologii, která by ve světě neApple zařízení chyběla. Vysoké rozlišení na mobilních telefonech? I já mám dnes FullHD mobil za polovinu ceny nového iPhone, velké PPI (Retina a pod.)… od jisté hranice si myslím že se jedná pouze o marketing. iOS? Měl jsem několikrát tu možnost si vyzkoušet tento systém na desktopu, tabletu i mobilním telefonu a není nic co by mne na něm nadchlo natolik abych volil tyto produkty.

Proto se tedy ptám Vás, je něco co bych měl závidět produktům Apple? Prosím, vynechte hádky a napadání protistran. Uvědomte si že každý má svobodnou vůli si zvolit cokoliv ve svém životě. Argumentuje slušně a věcně. Děkuji

1 Responses to Rychlovka: Co závidíš uživatelům Apple?

Leave a Reply